Po złożeniu zamówienia, zostanie do Ciebie nadana wiadomość o złożonym zamówieniu oraz maile o  kolejnych etapach realizacji. Jeżeli, nie otrzymałeś żadnej wiadomości, sprawdź proszę folder spam.
Wysyłki paczek w poniedziałki, środy i piątki po południu.

Niezależnie czy robisz prezent sobie czy innej osobie, biżuteria jest zawsze zapakowana w pudełko  z dołączonym certyfikatem autentyczności. Jeżeli chcesz wysłać prezent bezpośrednio pod wskazany adres możemy dołączyć do prezentu Twoją dedykację oraz torebkę prezentową.

Paczkomat
W przypadku wyboru opcji paczkomatu wybór punktu jest dokonywany przeze mnie na podstawie podanego przez Was adresu wysyłki, jeżeli posiadasz numer wybranego paczkomatu możesz go podać w szczegółach zamówienia. Proszę o podanie tej informacji w szczegółach przy składaniu zamówienia. Pamiętaj, aby podać numer telefonu oraz e-mail, aby otrzymać wiadomość o dostarczeniu przesyłki do wskazanego punktu.

Paczka w ruchu
W przypadku wyboru opcji paczka w ruchu wybór punktu jest dokonywany przeze mnie na podstawie podanego przez Was adresu wysyłki. Jeżeli wybierasz inne miejsce dostarczenia – konkretny punkt (kiosk), który jest w innej lokalizacji niż podany wcześniej adres. Proszę o podanie tej informacji w szczegółach przy składaniu zamówienia. Pamiętaj, aby podać numer telefonu oraz e-mail, aby otrzymać wiadomość o dostarczeniu przesyłki do wskazanego punktu.

Wysyłka zagraniczna
Możliwa jest wysyłka paczki jako list piorytetowy polecony – możliwość śledzenia paczki tylko do granicy z Polską. Zalecam Global express – przesyłka na cały świat z możliwością śledzenia paczki, aż do momentu dostarczenia do odbiorcy.

Odbiór osobisty
Obecnie istnieje możliwość odbioru osobistego po godzinie 17:00, proszę jednak o wcześniejszy kontakt, aby ustalić czy dany produkt jest dostępny oraz w jakim dniu i godzinie miałby być odbiór zamówienia.

Jeżeli masz pytania, napisz do mnie śmiało.